BANNERSAPP – zarabiaj, odblokowując telefon

9 września 2018 roku w Macau na światowym konwencie firmy FutureNet, dowiedzieliśmy się mnóstwo świetnych informacji związanych z rozwojem firmy i planami na przyszłość. Jedną z nowości jest aplikacja na telefon BANNERSAPP. 

Dzięki niej w prosty sposób możemy zarabiać na czymś, co robimy kilkadziesiąt razy w ciągu dnia – odblokowujemy swój telefon. Do tej pory robiliśmy to za darmo. Korzystając z BANNERSAPP mamy możliwość zarobić do $5 tygodniowo, co w skali miesiąca daje nam do $20.

ALE JAK TO?!

Sposób jest bardzo prosty. Po zainstalowaniu aplikacji BANNERSAPP, za każdym razem kiedy odblokujesz swojego smartfona, wyświetli Ci się reklama, którą od razu możesz zamknąć lub – jeśli Cię zainteresuje – przejść na reklamowaną stronę.

Jakie to będą reklamy? Przede wszystkim dostosowane do Twoich zainteresowań, które określasz w formularzu po rejestracji. Firma FutureNet ma setki reklamodawców, w tym tak wielkie brandy jak Hilton czy Pandora.

Poniżej możesz obejrzeć prezentację nowej możliwości zarabiania z FutureNet, którą przedstawił Rafał Szymański podczas eventu w Macau. Dzięki aplikacji BANNERSAPP możesz teraz zacząć zarabiać bez żadnego wkładu finansowego ze swojej strony. Rejestracja w FutureNet, jak i sama aplikacja jest całkowicie ZA DARMO.

Pod filmem masz instrukcję krok po kroku – jak pobrać appkę i dokonać rejestracji.

JAK ZACZĄĆ ZARABIAĆ Z BANNERSAPP

KROK 1

Zarejestruj się w FutureNet, klikając w poniższy przycisk. Rejestracja jest darmowa i dzięki niej otrzymujesz dostęp do:

  • portalu społecznościowego FutureNet
  • platformy reklamowej FutureAdPro
  • kopalni FuturoCoin oraz portfela FNWallet
  • aplikacji BANNERSAPP

Naturalnie, nie masz obowiązku korzystania ze wszystkich możliwości, jeśli chcesz używać tylko i wyłącznie BANNERSAPP.

ZAREJESTRUJ SIĘ

KROK 2

Pobierz na swój smartfon aplikację. Na chwilę obecną jest dostępna wersja tylko na system ANDROID. Aplikację możesz pobrać bezpośrednio ze sklepu Google Play. Po zainstalowaniu, logujesz się do aplikacji loginem i hasłem z Kroku 1. Możesz również dokonać rejestracji bezpośrednio w samej aplikacji. Wówczas w polu kod referencyjny (referral code) wpisz: lucasmikuc (dołączając tym samym do mojego zespołu)

POBIERZ APLIKACJĘ

KROK 3 

Po pierwszym logowaniu zostaniesz poproszony o wypełnienie krótkiego formularza, podając m.in. swoje zainteresowania. Następnie wystarczy włączyć aplikację dużym przyciskiem na środku wyświetlacza i to już wszystko. Teraz, odblokowując za każdym razem telefon, zostanie wyświetlona Ci reklama. Po jej zamknięciu system nalicza Ci ilość obejrzanych reklam. Dziennie możesz obejrzeć do 150 reklam, z ograniczeniem do 15 reklam w ciągu jednej godziny.

Uzupełnienie salda następuje co tydzień w każdy poniedziałek. Zarabiamy w dolarach amerykańskich (1 FND = 1 USD). Wypłatę środków możemy zrealizować od minimalnej kwoty $20. Pieniądze wypłacamy w kryptowalucie FuturoCoin (FTO).

Dodatkowo, w BANNERSAPP również istnieje program partnerski, dzięki któremu polecając aplikację swoim znajomym, będziesz wynagradzany 8% wartości od ich zarobków. Program działa do pięciu poziomów, co oznacza, że jeśli osoba, której poleciłeś aplikację, również poleci ją komuś, to Ty także otrzymasz 4% wartości od zarobków tej osoby oraz po 1% do piątego poziomu. Jak więc widzisz, korzystając z możliwości jakie daje BANNERSAPP oraz rekomendując je np. swojej rodzinie, znajomym i innym ludziom (np. poprzez portale społecznościowe) jesteś w stanie zbudować sobie bardzo sensowne źródło dodatkowego dochodu pasywnego, BEZ PONOSZENIA ŻADNYCH KOSZTÓW.

Jeżeli masz jakieś dodatkowe pytania lub problemy z działaniem aplikacji – śmiało pisz w komentarzach pod tym wpisem.

 

3 thoughts to “BANNERSAPP – zarabiaj, odblokowując telefon”

  1. A kiedy jest wypłacane na moje konto czy przechodzi na złotówki? I jak ma spływać na moje konto skoro nie ma o jego podanie

    1. Karolina, wypłaty będą odbywać się najprawdopodobniej w kryptowalucie FuturoCoin na portfel FNWallet.com, do którego dostęp ma każdy, kto zarejestruje się w aplikacji BannersApp. Naturalnie FuturoCoiny możemy wymienić na złotówki. Wkrótce pokażę jak to dokładnie zrobić.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *