BANNERSAPP – zarabiaj, odblokowując telefon

9 września 2018 roku w Macau odbył się kolejny światowy konwent firmy FutureNet, na którym dowiedzieliśmy się mnóstwo świetnych informacji związanych z rozwojem firmy, ale o tym opowiem w osobnym wpisie. Dziś przedstawiam Wam nowe dziecko FutureNet – aplikację BANNERSAPP. 

Dzięki niej w prosty sposób możemy zarabiać na czymś, co robimy kilkadziesiąt razy w ciągu dnia – odblokowujemy swój telefon. Do tej pory robiliśmy to za darmo. Dzięki BANNERSAPP mamy możliwość zarobić do $5 tygodniowo, co w skali miesiąca daje nam $20.

ALE JAK TO?!

Sposób jest bardzo prosty. Po zainstalowaniu aplikacji BANNERSAPP, za każdym razem kiedy odblokujesz swojego smartfona, wyświetli Ci się reklama, którą od razu możesz zamknąć lub – jeśli Cię zainteresuje – przejść na reklamowaną stronę.

Jakie to będą reklamy? Przede wszystkim dostosowane do Twoich zainteresowań, które określasz w formularzu po rejestracji. Firma FutureNet ma setki reklamodawców, w tym tak wielkie brandy jak Hilton czy Pandora.

Poniżej możesz obejrzeć prezentację nowej możliwości zarabiania z FutureNet, którą przedstawił Rafał Szymański podczas eventu w Macau. Dzięki aplikacji BANNERSAPP możesz teraz zacząć zarabiać bez żadnego wkładu finansowego ze swojej strony. Rejestracja w FutureNet, jak i sama aplikacja jest całkowicie ZA DARMO.

Pod filmem masz instrukcję krok po kroku – jak pobrać appkę i dokonać rejestracji.

JAK ZACZĄĆ ZARABIAĆ Z BANNERSAPP

KROK 1

Zarejestruj się w FutureNet, klikając w poniższy przycisk. Rejestracja jest darmowa i dzięki niej otrzymujesz dostęp do:

  • portalu społecznościowego FutureNet
  • platformy reklamowej FutureAdPro
  • kopalni FuturoCoin oraz portfela FNWallet
  • aplikacji BANNERSAPP

Naturalnie, nie masz obowiązku korzystania ze wszystkich możliwości, jeśli chcesz używać tylko i wyłącznie BANNERSAPP.

ZAREJESTRUJ SIĘ

KROK 2

Pobierz na swój smartfon aplikację. Na chwilę obecną jest dostępna wersja tylko na system ANDROID. Aplikację możesz pobrać bezpośrednio ze sklepu Google Play. Po zainstalowaniu, logujesz się do aplikacji loginem i hasłem z Kroku 1. Możesz również dokonać rejestracji bezpośrednio w samej aplikacji. Wówczas w polu kod referencyjny (referral code) wpisz: lucasmikuc

POBIERZ APLIKACJĘ

KROK 3 

Po pierwszym logowaniu zostaniesz poproszony o wypełnienie krótkiego formularza, podając m.in. swoje zainteresowania. Następnie wystarczy włączyć aplikację dużym przyciskiem na środku wyświetlacza i to już wszystko. Teraz, odblokowując za każdym razem telefon, zostanie wyświetlona Ci reklama. Po jej zamknięciu system nalicza Ci ilość obejrzanych reklam. Dziennie możesz obejrzeć do 200 reklam.

Pierwsze uzupełnienie salda nastąpi 8 października. Później, według zapewnień firmy, naliczenia mają być tygodniowe.

Dodatkowo, w BANNERSAPP również istnieje program partnerski, dzięki któremu polecając aplikację swoim znajomym, będziesz wynagradzany 8% wartości od ich zarobków. Program działa do pięciu poziomów, co oznacza, że jeśli osoba, której poleciłeś aplikację, również poleci ją komuś, to Ty także otrzymasz 4% wartości od zarobków tej osoby oraz po 1% do piątego poziomu. Jak więc widzisz, korzystając z możliwości jakie daje BANNERSAPP oraz rekomendując je np. swojej rodzinie, znajomym i innym ludziom (np. poprzez portale społecznościowe) jesteś w stanie zbudować sobie bardzo sensowne źródło dodatkowego dochodu pasywnego, BEZ PONOSZENIA ŻADNYCH KOSZTÓW.

Jeżeli masz jakieś dodatkowe pytania lub problemy z działaniem aplikacji – śmiało pisz w komentarzach pod tym wpisem.

 

Zobacz podobne wpisy

2 thoughts to “BANNERSAPP – zarabiaj, odblokowując telefon”

  1. A kiedy jest wypłacane na moje konto czy przechodzi na złotówki? I jak ma spływać na moje konto skoro nie ma o jego podanie

    1. Karolina, wypłaty będą odbywać się najprawdopodobniej w kryptowalucie FuturoCoin na portfel FNWallet.com, do którego dostęp ma każdy, kto zarejestruje się w aplikacji BannersApp. Naturalnie FuturoCoiny możemy wymienić na złotówki. Wkrótce pokażę jak to dokładnie zrobić.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *