Jak otrzymać 10 funtów od Monese (ok. 50 zł), poświęcając 15 min.

15 10 funtów dostaniesz od Monese – aplikacji, dzięki której otrzymasz również konto europejskie w GBP lub EUR oraz kartę bankomatową.

ZA DARMO! Możesz otrzymać też więcej (czytaj uważnie całość do końca lub obejrzyj krótkie #VideoZLasu)

Monese to w 100% mobilny, wielokrotnie nagradzany dostawca rachunku bieżącego. Dzięki Monese możesz otrzymywać wynagrodzenie, robić zakupy online, w sklepie i wypłacać gotówkę z bankomantów. W Monese otrzymasz w pełni funkcjonalny numer konta w funtach szterlingach z kodem bankowym, zbliżeniową kartę debetową MasterCard oraz dostęp do szybkiej obsługi klienta. Monese oferuje także konto w euro wraz z kartą debetową bez dodatkowych opłat za oba konta.

Aktualnie trwa promocja, w której firma wynagradza każdego 15 10 funtami za założenie konta i dokonanie transakcji kartą debetową.
EDIT: od 26 czerwca 2019 została zmniejszona kwota bonusu z 15 do 10 funtów, tak że może to oznaczać, że promocja zbliża się ku końcowi, zatem warto się pospieszyć!

CO TRZEBA ZROBIĆ? (15 min. „pracy”)

W skrócie:

  1. Instalujesz aplikację Monese (znajdziesz ją w sklepie Play dla systemów Android oraz w AppStore dla iOS)
  2. Zakładasz konto (koniecznie z kodem LUKA083 – bez tego nie dostaniesz bonusu)
  3. Zamawiasz kartę, koniecznie w funtach brytyjskich (GBP)
  4. Dokonujesz dowolnego zakupu kartą (otrzymasz ode mnie jednego funta na piwo — skontaktuj się ze mną koniecznie po otrzymaniu karty)
  5. Otrzymujesz ok. 50 zł (10 GBP)
  6. Wypłacasz pieniądze na swój rachunek lub w bankomacie, a konto Monese możesz zamknąć, jeśli nie będziesz chciał go używać (ale przeczytaj całość do końca)

PROSTY SPOSÓB NA 150 ZŁ

Po założeniu konta i zamówieniu karty, otwórz drugie konto swojej partnerce/partnerowi, używając Twojego kodu zapraszającego. Oboje otrzymacie po 10 funtów, co łącznie da Wam kwotę 30 GBP, czyli ok. 150 zł.

Poniżej daję Ci szczegółową instrukcję w formie screenów + dodatkowych przypisów.
Pod nią jest jeszcze sporo cennych informacji.

Weryfikacja video-selfie jest bardzo prosta. Ustawiasz swoją twarz, aby była widoczna w zaznaczonym obszarze i kiedy pojawi się komunikat, obróć głowę w stronę lewego ramienia, następnie odczytaj wyświetlony trzy cyfrowy numer (po polsku). Nie musisz nic o sobie mówić 🙂

Następnie wybierasz DARMOWY plan taryfowy (pomarańczowy).

Konto masz już uruchomione. Teraz zamów bezpłatną kartę płatniczą.

Często zdarza się tak, że karta przychodzi w ciągu kilku dni (szybciej niż szacowany termin dostarczenia). Ja otrzymałem ją po 3 dniach.

Kiedy otrzymasz już kartę, dokonaj jej aktywacji w aplikacji, wprowadzając 4-cyfrowy kod, który otrzymasz wraz z kartą.

Żeby dostać bonus w postaci 10 funtów, dokonaj płatności kartą w dowolnym sklepie. Jako, że Monese pobiera 2% prowizji przy przewalutowaniu, najlepiej dokonaj niewielkiego zakupu. Przykładowo kupując bułki za 2 zł, będzie Cię to kosztowało zaledwie 4 grosze, ale możesz kupić piwo, na które Ci dam 🙂
No chyba, że wolisz bułki 😉

Możesz też w natychmiastowy sposób doładować swoje konto Monese. Ja to zrobiłem za pomocą karty płatniczej z banku PKO.

Po dokonanym zakupie, na Twoim koncie pojawi się 10 funtów (ok. 50 zł). 

Pieniądze teraz możesz wypłacić kartą w bankomacie, przelać na rachunek lub zrobić za nie zakupy. Wypłata z bankomatu to koszt 1 funta/euro.

Karta Monese świetnie sprawdzi się podczas wycieczek do Wielkiej Brytanii lub strefy euro, bądź też zakupów w zagranicznych sklepach.
Ponadto karty Monese współpracują z GooglePay oraz ApplePay.

Jeśli jednak nie chcesz korzystać z Monese, możesz w łatwy sposób zamknąć konto. W tym celu na adres closures@monese.com wyślij wiadomość z maila, który użyłeś do rejestracji konta. Możesz tego również dokonać poprzez wbudowany czat w aplikacji.

Masz więcej pytań odnośnie Monese? Wszystkiego dowiesz się TUTAJ. Możesz również mnie zapytać.

JAK ZAROBIĆ WIĘCEJ?

Jeśli tylko chcesz, masz możliwość zarobić dzięki aplikacji dużo więcej. Wystarczy, że polecisz aplikację swoim znajomym. Każda osoba przez Ciebie zaproszona (która użyje Twojego kodu — znajdziesz go w aplikacji), otrzyma bonus w wysokości 10 funtów i Ty również otrzymasz taki bonus za polecenie (na zasadzie win-win).

DZIAŁAJ! 🙂