FuturoCoin dostępny na giełdzie BitBay

Trochę czasu to zajęło, ale wreszcie jest! Kryptowaluta FuturoCoin dostępna na największej polskiej giełdzie walut cyfrowych – BitBay.

Niewątpliwie jest to bardzo dobra wiadomość dla nas, gdyż BitBay jest w naszym kraju bardzo popularny, jak również na całym świecie. Więcej informacji na temat polskiej giełdy przeczytasz w dziale Giełda BitBay. Jeżeli jeszcze nie posiadasz konta…

ZAŁÓŻ KONTO NA BITBAY

 

To nie koniec dobrych informacji. W ostatnich dniach FuturoCoin pojawił się na dwóch innych giełdach: Extrates oraz Coinbe. Ponadto już niebawem będziemy mogli korzystać z pierwszego w Polsce urządzenia FuturoCoin ATM (w uproszczeniu to taki „bankomat” kryptowalut). Pierwsza taka maszyna najprawdopodobniej stanie w FutureNet Cafe we Wrocławiu.

Pragnę jeszcze raz zauważyć i podkreślić, że FTO to „świeża krew” w świecie kryptowalut (wystartowała 31 stycznia 2018). Tak naprawdę jesteśmy na początku drogi, a dotychczasowy rozwój i postęp jednoznacznie udowadnia z jak wielkim przedsięwzięciem mamy do czynienia. Uważam, że nie ma na co czekać, bo za kilka miesięcy, rok lub dwa może się okazać, że przespaliśmy kolejną szansę.

Jeśli chcesz dowiedzieć się jak i gdzie nabyć FuturoCoin oraz jak wydobywać tę kryptowalutę przejdź do działu FUTUROCOIN.

Kryptowaluta firmy FutureNet jest notowana w największym serwisie walut cyfrowych CoinMarketCap. Tam możecie na bieżąco śledzić kurs FTO.

 

AKTUALNY KURS FTO

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *