Witaj w B34EVER!

Dzieeeeń dobry!

To jest pierwszy, nowonarodzeniowy wpis na moim blogu!

Nazywam się Łukasz Mikuć i właśnie uruchomiłem moją nową stronę B34Ever.com. Jeśli dobrze kombinujesz, to nie powinno być dla Ciebie kłopotem rozszyfrowanie tej tajemniczej nazwy: Be Free Forever (bądź wolny na zawsze).

Pod koniec roku 2016 odszedłem z pracy na etacie. Pracowałem jako informatyk w kilku firmach od roku 2001. Dość długo, żeby dobrze poznać uroki etatu. W 2010 roku założyłem swoją działalność i dodatkowo zacząłem zarabiać jako fotograf.

Po uwolnieniu się z etatu niechcący trafiłem na kilka osób, którzy pokazali mi możliwości zarabiania przez Internet… i tak się zaczęła moja przygoda z network marketingiem, która trwa do dzisiaj.

 

Uważam, że każdy człowiek ma prawo być WOLNY. Moim celem jest całkowita wolność i niezależność finansowa. Dlatego też powstała ta strona, gdzie na bieżąco będę prowadził bloga i informował o mojej drodze do sukcesu.

Jeżeli jesteś osobą, którą męczy codzienne wstawanie do pracy, jeżeli zwyczajnie nie lubisz swojej pracy, bo uważasz, że zarabiasz zbyt mało lub po prostu masz dosyć tego, że spełniasz czyjeś marzenia zamiast swoich, to ten blog jest dla Ciebie!

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *